Zawieszenia sportowe najwyższej jakości

Akcesoria

H&R oferuje kompletną linię akcesoriów komplementarnych z produktami H&R.

H&R Polska

Camber Plates

Elementy do regulacji kąta pochylenia kół (camber) dedykowane do BMW M3 (E46). Wyglądem bardziej pasują do wahadłowca kosmicznego - wykonane z aluminium lotniczego na maszynie CNC, pokryde anodową powłoką w bardzo wytrzymałej specyfikacji MIL. Każdy element stalowy jest pokryty proszkowo, zestaw zawiera również elementy ze stali nierdzewnej gwarantujące zarówno piękno jak i ochronę antykorozyjną. Poddane licznym testom na torze i analizie wytrzymałości, płytki te z sukcesem stosowane są przez wiele zwycięskich załóg.

Produkt ten jest dedykowany zarówno pod zawieszenia H&R jak również seryjne. Zakres regulacji wynosi  -1.0° do -3.5°, w zależności od wysokości auta. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy zamienić seryjne talerzyki produktem H&R!

H&R Polska

Zewnętrzne pierścienie centrujące do zawieszeń gwintowanych

Używane przez profesjonalistów na całym świecie, wykonane z wysokiej jakości aluminium pierścienie centrujące utrzymują główną sprężynę i sprężynę typu "helper" w miejscu. Pierścienie H&R eliminują możliwość przemieszczania i gwarantują jednostajny ruch sprężyn.

Zewnętrzne pierścienie centrujące są idealne w przypadku, gdy w kolumnie brakuje wystarczającego miejsca na wewnętrzne pierścienie centrujące. Pierścienie dedykowane są do sprężyn typu "helper" o średnicy zewnętrznej 86mm.

H&R Polska

Wewnętrzne pierścienie centrujące do zawieszeń gwintowanych

Wewnętrzne pierścienie centrujące dedykowane są do apikacji z minimalnymi zewnętrznymi tolerancjami. Wewnętrzne pierścienie centrujące produkowane są dokładnie po wewnętrzną średnicę spreżyny. Produkt dostępny dla sprężyn wyścigowych serii I.D. o wymiarach 2.50" i 60mm.

H&R Polska

Śruby / Nakrętki

H&R oferuje duży wybór dedykowanych śrub i nakrętek do kół, dostępnych w wielu rozmiarach i wersjach. Nakrętki i śruby mogą być stosowane jako części zamienne lub w połączeniu z produktami H&R. Dobrym pomysłem jest również zakup paru sztuk zapasowych.

H&R Polska

Szpilki konwersyjne - zmień śruby na nakrętki

Wyścigowcy doskonale znają przewagę szpilek nad śrubami - skrócony czas postoju w pit stop'ie, tak potrzebny by wygrywać wyścigi. Profituj z ich doświadczenia instalując zestaw H&R Quick-Safe.

Szpilki konwersyjne H&R Quick-Safe oferują szereg atutów takich jak np wykończenie z odpornej na korozję srebrnej powłoki czy ułatwiające instalację gniazda na klucz sześciokątny.

Kontakt:

VENOM S.C. (hrsprings.pl)

Hutnicza 59

81-061 Gdynia


Tel : (58) 760 26 66

Fax : (58) 760 26 66

wyślij wiadomość