Zawieszenia sportowe najwyższej jakości

Akcesoria

H&R oferuje kompletną linię akcesoriów komplementarnych z produktami H&R.

HR Springs

Camber Plates

Elementy do regulacji kąta pochylenia kół (camber) dedykowane do BMW M3 (E46). Wyglądem bardziej pasują do wahadłowca kosmicznego - wykonane z aluminium lotniczego na maszynie CNC, pokryde anodową powłoką w bardzo wytrzymałej specyfikacji MIL. Każdy element stalowy jest pokryty proszkowo, zestaw zawiera również elementy ze stali nierdzewnej gwarantujące zarówno piękno jak i ochronę antykorozyjną. Poddane licznym testom na torze i analizie wytrzymałości, płytki te z sukcesem stosowane są przez wiele zwycięskich załóg.

Produkt ten jest dedykowany zarówno pod zawieszenia H&R jak również seryjne. Zakres regulacji wynosi  -1.0° do -3.5°, w zależności od wysokości auta. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy zamienić seryjne talerzyki produktem H&R!

HR Springs

Zewnętrzne pierścienie centrujące do zawieszeń gwintowanych

Używane przez profesjonalistów na całym świecie, wykonane z wysokiej jakości aluminium pierścienie centrujące utrzymują główną sprężynę i sprężynę typu "helper" w miejscu. Pierścienie H&R eliminują możliwość przemieszczania i gwarantują jednostajny ruch sprężyn.

Zewnętrzne pierścienie centrujące są idealne w przypadku, gdy w kolumnie brakuje wystarczającego miejsca na wewnętrzne pierścienie centrujące. Pierścienie dedykowane są do sprężyn typu "helper" o średnicy zewnętrznej 86mm.

HR Springs

Wewnętrzne pierścienie centrujące do zawieszeń gwintowanych

Wewnętrzne pierścienie centrujące dedykowane są do apikacji z minimalnymi zewnętrznymi tolerancjami. Wewnętrzne pierścienie centrujące produkowane są dokładnie po wewnętrzną średnicę spreżyny. Produkt dostępny dla sprężyn wyścigowych serii I.D. o wymiarach 2.50" i 60mm.

HR Springs

Śruby / Nakrętki

H&R oferuje duży wybór dedykowanych śrub i nakrętek do kół, dostępnych w wielu rozmiarach i wersjach. Nakrętki i śruby mogą być stosowane jako części zamienne lub w połączeniu z produktami H&R. Dobrym pomysłem jest również zakup paru sztuk zapasowych.

HR Springs

Szpilki konwersyjne - zmień śruby na nakrętki

Wyścigowcy doskonale znają przewagę szpilek nad śrubami - skrócony czas postoju w pit stop'ie, tak potrzebny by wygrywać wyścigi. Profituj z ich doświadczenia instalując zestaw H&R Quick-Safe.

Szpilki konwersyjne H&R Quick-Safe oferują szereg atutów takich jak np wykończenie z odpornej na korozję srebrnej powłoki czy ułatwiające instalację gniazda na klucz sześciokątny.

Śruby mimośrodowe Triple C

Śruby mimośrodowe Triple C

Triple_C[1].pdf - Katalog Triple C (204.9 kB)

Obniżając wysokość auta zwiększa się tzw. "negatywne wychylenie kół" - jak duża będzie ta wartość zależy od pojazdu i obniżenia. Śruby H&R 'Triple C' są prostym, a przy tym bardzo efektywnym sposobem na wyeliminowanie nadmiernych kątów i ich poprawne ustawienie. 

Montaż zajmuje tylko parę minut i wymaga użycia prostych narzędzi, a korzyścią jest wydłużona żywotność opon i możliwość ustawienia większych kątów podczas weekendowych szaleństw na torze.

To proste - śruby H&R ‘Triple C’ oferują bezkompromisowy stosunek cena / jakość. Żadna inna modyfikacja w zawieszeniu nie gwarantuje tak zauważalnych efektów za tak małe pieniądze i w tak krótkim czasie.

Przed zakupem należy zmierzyć rozstaw dolnego mocowania amortyzatora (od kantu zewnętrznego do kantu zewnętrznego):

Śruby H&R Triple C

Przed zakupem należy także zmierzyć średnicę śruby mocującej - M10, M12 lub M14:

Śruby mimośrodowe HiR

Schemat:

Triple C

Kontakt:

BEST DESIGN Janecki Łukasz (HRsprings.pl)

Przemysłowa 1

98-330 Pajęczno


Tel : (+48) 793 310 003

wyślij wiadomość