Zawieszenia sportowe najwyższej jakości

Zawieszenia gwintowane, dystanse do kół, sprężyny obniżające H&R

Pod koniec lat '70, Pan H. oraz Pan R. dostrzegli potrzebę polepszenia zawieszeń stosowanych w codziennym ruchu drogowym. Każdy z nich miał wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i głębokie przeświadczenie, że lepsze zawieszenie to gwarancja większej kontroli nad autem i lepszego prowadzenia. Werner Heine oraz Heinz Remmen połączyli swoje doświadczenia z wielu lat za kółkiem oraz fachową wiedzę z zakresu zawieszeń by zaprojektować i wyprodukować wysokiej jakości sprężyny tworząc zupełnie nowy standard w dziedzinie wyglądu i sportowego zacięcia aut. Dzięki konsekwentnemu stawianiu jakości na szczycie listy priorytetów otrzymali certyfikat TÜV co stało się początkiem europejskiego rynku sprężyn wyczynowych. Nie zmieniło się to po dziś dzień. Od samego początku, Pan Heine i Remmen byli liderami i innowatorami na rynku zawieszeń aftermaket'owych.

Na przestrzeni lat H&R opracował szeroką linię produktów i zawieszeń dedykowanych do lwiej części samochodów z rynku globalnego. Na dzień dzisiejszy H&R produkuje:

 

Każde zawieszenie jest dedykowane pod konkretne auto i każde z nich projektowane i produkowane jest z myślą o wydobyciu pełnego potencjału drzemiącego w aucie jeśli chodzi o prowadzenie, umożliwieniu indywidualizacji auta oraz zachowaniu maksymalnego komfortu jazdy.


Wszystkie produkty H&R produkowane są w 100% w Niemczech oraz przekraczają normy stawiane przez certyfikaty jakości ISO. H&R cechuje ugruntowany tradycją szacunek do branży oraz zaufanie wśród Klientów.

H&R. The original - and still the best!

Kontakt:

BEST DESIGN Janecki Łukasz (HRsprings.pl)

Przemysłowa 1

98-330 Pajęczno


Tel : (+48) 793 310 003

wyślij wiadomość